Teslimat Bilgileri

  Ana sayfa > Kurumsal > Teslimat Bilgileri

www.suteksan.com ’dan yaptığınız alışverişlerde siparişiniz, anlaşmalı kargo firması aracılığı ile teslimat adresinize gönderilmektedir.

Siparişinizin durumunu, sipariş takibi sayfasından inceleyebilirsiniz.

Siparişiniz kargo firmasına teslim edildiğinde e-posta ile bilgilendirilirsiniz.

Hazırlanan siparişler, kargo firmasına Cumartesi, Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslim edilmekte olup Kargo firması Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslimat yapmaktadır.

Kargo firmasına teslim edilen siparişlerin, kargo firmasının teslimat yapmadığı günler (Pazar, resmi tatil ve bayram günleri) dışında 48 saat içinde elinizde olması beklenmektedir. Bu süre sonunda siparişiniz elinize ulaşmazsa iletişim formu’nu kullanarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ödemeniz onaylandıktan sonra, ikinci aşama olarak ürünler, sipariş sırasında belirttiğiniz tercihleriniz doğrultusunda size özel olarak hazırlanır. Ürünlerin hazırlanma süresi, ödemenin onaylanmasından sonra 1-2 iş günü arasında değişmektedir. Hazırlık safhasının, bu süreyi aşması durumunda e-posta veya telefon ile bilgilendirilirsiniz.

Teslimat adresinde alıcının bulunamaması halinde, kargo firması ziyaret ihbar notu bırakmaktadır. Adresine, ziyaret ihbar notu bırakılan alıcının 3 gün içinde kargo firmasıyla irtibata geçmemesi halinde, kargo firması paketi www.suteksan.com ’a geri getirecektir.