Güvenli Alışveriş

  Ana sayfa > Kurumsal > Güvenli Alışveriş

ALIŞVERİŞ VE SİTE GÜVENLİĞİ :

Sitemiz, sipariş işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içindedir. Bu, pratik olarak kırılması mümkün olmayan bir şifrelemedir. Kredi kartı bilgileriniz veritabanımızda kesinlikle görüntülenmemekte ve de kaydedilmemektedir.

Satın almak istediğiniz ürünlerin sipariş işlemlerini başlattığınız anda özel güvenlik alanına yönlendirilirsiniz. Bunu adres çubuğundaki https:/images/ yazan kısmın, https:/images/ şeklinde olmasından anlayabilirsiniz. 

Siz, kredi kartı bilgilerinizi girip siparişinizi onayladığınız anda, kart bilgileriniz bankanız ve sizin aranızda kurulan köprü vasıtası ile bankanıza şifrelenerek iletilir. Eğer kart bilgileriniz geçerli ise, bize sadece bilgilerinizin onaylandığına dair mesaj gelir. Bu sayede kredi kartı bilgilerinizin başka birilerinin eline geçme ihtimali ortadan kalkmış olur. Kredi kartı bilgilerinizi www.pastirmacihayrullah.com operatörlerinin dahi görmesi mümkün değildir. 

Güvenlik sertifikası bulunmayan, içeriği yetersiz, güven vermeyen, açık adres ve firma ünvanları bile belirtilmeyen sitelerden alışveriş yapmanız risk almanız demektir.  

Adres bilgileriniz, teslimat işlemlerinin sağlıklı bir şekilde gerçekleşmesi ve her alışverişinizde iletişim bilgilerinizi tekrar girmemeniz için veritabanımızda şifrelenerek korunur. Bu bilgiler sadece teslimat için kullanılır. Üçüncü kişilere gösterilmez, devredilmez. Her siparişinizde kredi kartı bilgilerinizi tekrar girmeniz gerekmektedir. 

Sitemizden güvenle alışveriş yapabilir, kaliteli hizmetin ve internetten alışverişin kolaylığını yaşayabilirsiniz.  

Güvenlik ve alışveriş hakkında merak ettiklerinizi info@suteksan.com adresine yazabilir, ya da 0 352 311 51 51 nolu telefonu arayarak müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsiniz.